“Zengin Ürün Yelpazesiyle Şıklığı ve Zarafeti Yaşayabilirsiniz.”
Osb. Mah. O.S.B 1. Bölge 83105 Nolu Cd. No:31Şehitkamil / Gaziantep
Bize Ulaşın!0 536 400 84 61

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Mekik Hali 1990 yılında pazarlama faaliyetleri yapan bir firma olarak ticari yaşamına başlamıştır.

Hali üretimi konusunda en hızlı büyüme gösteren ve bunun sonucunda belli başlı firmaları arasında yerini alan firmamız, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde toplam 2.000 m2 lik alanda üretimine başlamıştır. Firmamız farklı dokuma teknikleriyle çok çeşitli desen ve renklerde Makine Halısı, Kaymaz taban halı üretimi ve satısı yapmaktadır.

Tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarını kullanarak yapan Yaprak Halı hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, ayni şekilde yatırımlarına devam etmektedir.

Yaprak Halı, bütün çalışanlarıyla birlikte, dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar ve bunu yaparken de ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu suretle ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Yaprak Halı'nın Hedef ve İlkeleri:
-Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, ve müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.
-En önemli sermayemiz, insan kaynagimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle baslar.
-Amacimiz, sürekli gelismek için kaynaklar bulmak, üstün is ahlaki ve dürüst çalisma ilkelerine uymaktir.
- Tüm iliskilerimizde adilane, karsilikli yarar saglamak amaciyla, iyi niyet ve anlayisla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarina uymak daimi ilkemizdir. Bugünün insanina ve gelecek kusaklara karsi sorumluluklarimizi yerine getirmek, öncüsü oldugumuz bir baska temel ilkemizdir.Ülkemiz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.Gücümüzü aldigimiz Türk Ekonomisine güç katmayi hedefleriz.